Greek GSX-R forum
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
JIMK7
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
nasos-v
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
T.R.E
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
k8 600 kk
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
kostaskr6
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
κολτρέϊν
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
Leroy
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
ripper
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_l10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_c10Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Poll_r10 

 

 Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2018

Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου   Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου EmptyΚυρ 29 Ιουλ 2018, 11:55

Καλησπέρα στα μέλη του forum. Θέλω να αγοράσω gsxr 600 του 2006 και μετά. Μπορείτε να μου πείτε ποιο είναι το ανώτατο όριο διανυθέντων χιλιομέτρων, ώστε να μπορεί η μηχανή (κυρίως ο κινητήρας και η μετάδοση, αλλά και γενικά τα σημαντικά μέρη της μηχανής) να είναι σε πολύ καλή κατάσταση? Προφανώς λέω για σωστά συντηρημένη μηχανή. Επίσης θέλω να μου πείτε ό,τι μπορείτε γενικά για συμβουλή αγοράς. Έχω διαβάσει τον οδηγό αγοράς του φόρουμ. Ξέρουμε κάποιο πολύ καλό συνεργείο ή μάστορα στην Αθήνα για να πάω εκεί τη μηχανή για έλεγχο? Αν ναι, πόσα χρήματα παίρνει? Σας ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13451
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου   Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου EmptyΔευ 30 Ιουλ 2018, 09:22

kalowhrthes  στο gixxer
με το καλο να βρεις και να αγορασεις το μηχανακι που θελεις
τα ποσα χλμ γραφει στο κοντερ δεν λεει και πολλα πραγματα μιας και ειναι πολυ ευκολο για καποιον να το γυρισει σε ο,τι ενδειξη θελει
ενα σωστα συντηρημενο και δουλεμενο μοτερ με 60000 μια χαρα θα δουλευει
ενα κακα συντηρημενο - δουλεμενο με 20000 μπορει και να βαραει ολο

αμα βρεις καποιο μηχανακι που σε ενδιαφερει να το πας στο μηχανικο σου και αυτος θα δει ο,τι πρεπει

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου   Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου EmptyΚυρ 05 Αυγ 2018, 18:07

kalowhrthes και με το καλό η αγορά.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου   Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου EmptyΠεμ 23 Αυγ 2018, 10:07

Ανάλογα την χρήση που του έχει κάνει ο καθένας και την συντήρηση όπως λέει και ο Αλέξανδρος.
Έχουν φτάσει και το 60 με 80 χιλ. χλμ. και το μοτέρ να έχει ζωή να δώσει πολλά ακόμα απροβλημάτιστα.
Κοίταξε να βρεις ένα με καλή συντήρηση και πήγαινε το στον μηχανικό σου.
Αυτός θα καταλάβει αν τα χιλιόμετρα συνάδουν με την κατάστασή του.

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου   Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου EmptyΠεμ 30 Αυγ 2018, 20:42

Γνωστού μου άμα θέλεις https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/14197103/ σε άριστη κατάσταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα + Απορία Αρχάριου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλως σας βρήκα
» Καλως σας βρηκα!
» Καλως σας βρηκα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com